Odzyskujemy kontrolę!

To propozycja dla wszystkich, którzy mają świadomość nieładu w swojej organizacji i chcą skutecznie z nim walczyć. Problemy z rozliczaniem dokumentów, siedzenie po nocach, aby dotrzymać urzędowych terminów, utarczki w zespole, gdy nie wiadomo kto za co jest odpowiedzialny – to obszary, nad którymi możemy wspólnie popracować. Przedstawię ścieżki wyjścia z kryzysu i rozwiązania ułatwiające sprawne działanie w przyszłości.

To szkolenie jest dobrym wyborem dla dynamicznie rozwijającego się NGO by zawczasu właściwie poukładać sprawy administracyjno-księgowe i przygotować się na nowe wyzwania lub poszerzenie obszaru działalności. Pomogę uniknąć kłopotów, które mogą pojawić się w nieodległej przyszłości.

zgłaszam się

Szkolenie przewidziane jest dla całego zespołu Twojego NGO i zaplanowane jest w trybie stacjonarnym, w Krakowie. Jeśli wolisz mnie zaprosić do Waszej siedziby, wypełnij poniższy formularz. Przed szkoleniem zadzwonię do Ciebie, by dowiedzieć się więcej o Waszej organizacji i byśmy mogli omówić szczegóły współpracy.

Formularz kontaktowy

    * pola wymagane